Boku no Kaito

1. dubna 2013 v 23:32 | Ilay
Takžeee, nová povídkaa..xDD abyste netrpěli tak velkou újmou z našeho škaredého aprílu já vím, někteří se nachytat nedali, ale dobře mám tu novou povídku z fandomu Phi Brain, kdo nezná to nevadí nemusíte..xDD Jako zázrakem se nejedná o žádné porno, ale je to spíš FLUFF..xDD ano i já to umím bez porna..xDD takže k tomu ani omezení dávat nebudu..xDD a teď k tomu nejdůležitějšímu, ke věnování, protože tohle je taková řekněme povídka na přání, kterou ode mě kdysi chtěla Shinny, stím rozdáílem že to mělo být na pár Date Masamune a Yukimura..xDD Ale Myslím že Rook a Kaito jsou lepší ne??
Takže moje milovaná Shinny tak nějak jsem nad tím přemýšlela a já jsem ti vlastně osobně ještě žádnou povídku nevěnovala, i když víme proč žeee--xDDDDDD známe svoje lidi, ale tak tohle bude moje první a snad ne poslední..xDD Takže bobane můj milovanej, ty víš, že mě někdy dokážeš děsně vytočit, jako nikdo jinej, stejně jako já tebe někdy si připadám že jsme Harry a Draco..xDD i když na lepší vlně * té mozkové*..xDD jo naše telepatie je prostě posvátná..xDD Víš že tě znám nejdýl ze všech lidí z internetu a nikdy bych za nikoho jiného neměnila..xDDD Víš proč, naše debaty tomu prostě nasvědčují..xDD jsme totální blázni, kteří mají skoro stejný vkus a smysl pro humor..xDD naše čajové dýchánky jsou proslulé a co teprve naše filmové maratony..xDD Vážně tě žeru holka..xDD a můžu ti říct jenom Kumlulu paygo pay..xDDDDDD Chtěla sem toho říct víc, ale ty už to všechno víš, tak se nebudu opakovat, snad se ti to bude líbit bobe..xDD a necháš mi tam pěkně tučnej koment..xDD jestli ne zejtra jsi mrtvá žena..xDDDD
A pro ostatní ať se vám to taky líbí, hlavně těm, kdo si to přečtou, je to o ničem..xDDDDByl tak strašně zoufalí, když jeho Kaita odváděli, byl jeho JEHO, nikdo neměl právo se ho dotýkat těma špinavýma rukama.
"BOKU NO KAITOOOO!" Křičel přes celý sál, byl jeho, jeho. Do očí se mu draly slzy a kdyby jej jeho podřízený nedržel, nejspíš by přeskočil zábradlí, jen aby se k němu dostal. Chtělo se mu brečet, tohle přeci nemohla být pravda. Kaito, Kaito, KAITOOO. Křičela jeho mysl.

"Jsi pro mě ten nejdůležitější Kaito, já víš..." Slova se mu zadrhla v krku, nevěděl, jak by měl dál pokračovat.
"Ale jdi, Kaito, známe se už přece dost dlouho, jenom mi to řekni, přece víš, že ti nikdy neublížím ne?" Povzbudivě se na něj usmál a pohladil ho po bujných vlasech.
Byly sami v Kaitově pokoji a pomalu se začalo stmívat. Zažili spolu zase ty úžasné dny, jako když byli ještě malí kluci a společně si hráli s hlavolamy a smáli se.
Rook si nervózně přešlápl z nohy na nohu a s ruměncem ve tváři se zadíval na podlahu, jakoby právě tam se nacházel ten nejúžasnější hlavolam na světě.
"Milujut tě..." Jeho hlas byl tak slabý, že byl div, že ti Kaito slyšel, ale přece jen si nebyl jist, že slyšel dobře, tohle přeci nemohla být pravda.
"Rooku, nedělej si ze mě srandu." Nervózně se zasmál a posadil se na blízkou postel. Nechápal, co tím jeho přítel sleduje, jeho obvykle rychle myslící mozek byl naprosto nepoužitelný a nedokázal to pochopit.
"Tohle není sranda." Vrtěl hlavou Rook a do očí se mu draly slzy, nerad si to připouštěl, ale byl hrozně citlivý, pokud se jednalo o Kaita.
"Ještě, když jsem byl pod nadvládou Orpheova náramku já, vím že jsi to neslyšel, protože jsi byl v bezvědomí, ale já byl jsem nepříčetný, když tě brali ode mě pryč, ty jsi můj Kaito, vždycky jsi byl. Byl jsi jediný, pro kterého jsem chtěl tvořit ty nejúžasnější hlavolamy. Chtěl jsem a stále chci být po tvém boku. Vím že jsem nechutný, ale nemůžu si pomoct, tak strašně moc tě miluju."
Z očí mu stekly dvě malé krůpěje, které se rozprskly o dřevěnou podlahu.
"Raději půjdu." řekl Rook a co nejrychleji mohl přešel ke dveřím. Ani jednou se nepodíval na Kaita, který na něj zíral s otevřenou pusou, neschopen slova. Teprve až, když byl Rook přič se vzpamatoval. Blesku-rychle vstal z postele a vyřítil se za Rookem. Bílovlasý mladík nevnímal nic kolem sebe, jen slzy mu stékaly po bělostných tvářích. Nechápal sám sebe, proč jenom nemohl držet jazyk za zuby, přišel tím o svého přítele. Cítil z Kaita šok, určitě ho teď nenávidí.
"Rooku, Rooku!!" Křičel na něj z dálky Kaito a snažil se ho dohnat. Druhý chlapec netušil, co po něm ještě může chtít vysmát se mu? Zastavil se, přeci jen v něm hlodal malý červíček na děje, že by přece jen nemuselo být vše ztraceno.
Když k němu Kaito doběhl, prudce jej objal kolem krku.
"Omlouvám se." Řekl tiše a hladil ho po jemných rozčepýřených vlasech.
"Nejprve jsem ani nechápal o čem to mluvíš, strašně jsi mě zaskočil, ani jsem nedokázal pořádně přemýšlet a když mi to došlo, byl jsi už dávno pryč." Rook se rozbrečel ještě víc a zavrtal svoji hlavu do ohbí Kaitova krku.
"Pojď, vrátíme se ke mně." S těmi slovy mu setřel slané potůčky s tváří, chytil ho za ruku a vedl ho zpět k sobě.
Navedl jej do postele a sám si k němu lehl, aby jej pak mohl obejmout. Nyní mu chtěl být co nejblíž.
"Když jsme byli ještě děti, neuvědomoval jsem si to, dokonce jsem ani nechápal, co ten cit znamená, ale už tenkrát jsem tě měl rád, víc než přítele, jen jsem to nechápal. Když jsi odešel bez rozloučení, plakal jsem každý den, volal tvé jméno a vracel se na naše oblíbené místo, ale ty ses nikdy nevrátil. Pak už jsem přestal doufat, že by ses někdy vrátil a pomalu na tu bolest zapomínal. Potom, co ses vrátil a já tě viděl, všechno se to vrátilo, pak ses mě pokusil zabít a já stále nechtěl věřit tomu, že bys mě mohl nenávidět. Nakonec jsem měl pravdu. Teď, když jsi mi řekl že mě miluješ, vážně mě to zaskočilo." Podíval se mu do zarudlých očí a odhrnul mu pár neposedných vlasů .
"Nevím jestli ti můžu říct, že tě miluju, ale rozhodně tě mám rád a rozhodně tě nenechám odejít."
Za pas si jej přitáhl co nejtěsněji to šlo a políbil ho na měkké a poddajné rty. Rook chvilku na Kaita nevěřícně koukal, ale pak ho sám prohloubil. V břiše se mu rozlétalo tisíce motýlků, které se mu třely o útroby.
Rook ho objal kolem pasu a do polibku tiše vzlyknul. Jeho Kaito, jenom jeho, už nikdy ho nehodlá pustit a ten, kdo by mu ho chtěl vzít, zabije ho pomalu smrtí.
"Rooku," zašeptal tiše Kaito a pohladil ho po tváři a usmál se.
"Teď už jsi navždycky můj Kaito, už nikdy tě nikomu nedám. BOKU NO KAITO." Řekl tiše a víc se zavrtal do objetí, kde po chvíli usnul, tak krásně už mu nebylo dlouho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shinnya Shinnya | Web | 2. dubna 2013 v 0:03 | Reagovat

Už natahujuuu a to jsem teprve u toho věnovaníí! Co teprve až dočtu tu povídku, to budu bulet jak želva..:D Jsme lázni obě dvě a vážně, tohle je asi premiérová povídka, která je věnovaná jenom mojí maličkost..:D
Říkám ti, za tohle povídání o mé dokonalosti tě v pátek zvu na další čajovej dýchánek a pak si u vás dáme yaoi maraton (teď jsem si vzpomněla, nechala jsem doma ty DVD..XD ale v průběhu týdne to postahuju a všechno bude..:D hlavně Haru wo Daiteita..:D)
Draco a Harry.. to je výstižný přirovnání, na nás dvě jako dělaný..:D a naše posvátná telepatie je možná díky eLově a Mattově mozku..:D Takže to vlastně oni můžou za to, jací jsme blázni..:D
Tak bobane, ty víš, že seš jako moje druhá plíce, bez tebe by to prostě nefungovalo. Je děsný, že už se známe tak hrozně dlouho.. snad od osmé třídy? a že jsme to spolu vůbec vydržely, známe se..XD Nejlepší ale stejně je, jak sis mě vždycky představovala buclatou, když jsme se ještě neviděli osobně a to moje "Mám hlad, jdu jíst" mi zůstalo až dodneška..XD
Tak já jdu konečně na Rooka s Kaitem nebo se nehnem z místa..:D

KAITO NO BAKAAAAA! Takhle Rooka rozplakat! Na hlavolamy mu to pálí, s Orpheovým náramkem ještě víc, ale v ostatních věcech je teda úplně ztracenej..:D a prý bujné vlasy..:D no to Rook každopádně má. Neměla jsem to jeho afro ze začátku ráda, má to jak teď GD to jeho chlupatý iglů, ale v té vaně jak je měl zplihlé, tím si mě získal a afro neafro, má krásný vlásky! Jiný by mu ani neslušely..:D
Hohoooooo, moje zlatíííčka!..:33 Úplně to živě vidííím, ta scéna se zábradlím byla proste geniální, myslím, že si to anime budu muset stáhnout, nebo aspoň právě tenhle díl..:D
Klaním se tvému literárnímu talentu oooo velká Ilay!..:D Teď budu spát jako nemluvně..:3

2 S c a r s S c a r s | Web | 2. dubna 2013 v 0:04 | Reagovat

OMG, seš na skypu ale nic mi neřekneš? TY ZRÁDKYNĚ :D Jasně já vím, říkala jsi mi že něco píšeš, ale né, že už to venku :D A musím ti jako říct, že je to megálně ňuňánkovský :D ♥__♥

Já vím, zase nevím o koho jde, ale já na to anime někdy mrknu :D Bože já toho v plánu mám tolik, ale pořád se nějak víc zaměřuju buď na blog nebo na tumblr a pomalu už ani nekoukám na seriály :D Skoro po půl roce je novej díl Doctora Who a já ho pořád ještě neviděla :D Přemýšlím, že si ho teď půjdu pustit, ale moc se mi nechce :D Prostě jsem radši na blogu :D

Mno nic, ale ten oneshot byl fakt pěknej ♥__♥ Moc se povedl :D Jsem si jistá, že se Shin bude líbit :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.